Tady začíná tvůj příběh

Tvůj příběh, tvoje univerzita.

Poznej blíže Fakultu sociálních studií OU

Chceš pomáhat lidem v obtížných životních situacích? Sociální spravedlnost
a lidská práva tě nenechávají chladným? Chceš zvyšovat porozumění
a solidaritu ve společnosti? Staň se součástí změny, která společnost spojuje
a posiluje. Fakulta sociálních studií Ostravské univerzity ti umožní se už během studia zapojit do projektů i výzkumů a podílet se na aktivitách, které hýbou naší společností.

 

Díky intenzivní praxi, na které si FSS zakládá, nachází 95 % absolventů fakulty zaměstnání ihned po studiu.

Co můžeš studovat na FSS OU?

Sociální práce

Láká tě pomáhat těm, kteří neměli v životě příliš štěstí? Staň se odborníkem pro sociální práci a pomáhej – buď přímo v terénu, nebo nepřímo ze strategických pozic na úrovni obce, kraje, státu či mezinárodních organizací.

Zdravotně-sociální péče

Zařízení sociálních služeb, rehabilitační ústavy, stacionáře, hospice, nemocnice, léčebny, domovy se zvláštním režimem a další organizace neustále hledají odborníky, kteří ovládají zdravotnickou i sociální stránku péče o klienty. Můžeš se zabývat prevencí, diagnostikou, sociální prací, paliativní péčí nebo rehabilitací v rámci multidisciplinárních týmů.

Live Q&A se studenty Fakulty sociálních studií OU na Instagramu

Jaké je studium na FSS v Ostravě? Jací jsou vyučující? Jaké jsou výhody a nevýhody fakulty? Ptali jste se na vše, co vás zajímá, přímo současných studentů – živě 🔴📲 na našem Instagramu.

 

Další Q&A chystáme, sledujte instagramový profil @ostravska_uni!

Katedry představují své studijní programy:

Podívej se na detailní přehled všech studijních programů na Fakultě sociálních studií Ostravské univerzity a odešli e-přihlášku!