Dny otevřených dveří, veletrhy a další možnosti

Co všechno na Ostravské nabízíme, ti nejlépe řekneme osobně. Představíme ti univerzitu, všechny fakulty, studijní programy a specializace, stejně jako celou škálu aktivit, možností a služeb, které studentům nabízíme.

Live Q&A se studenty Ostravské

Také letos pro zájemce o studium na Ostravské univerzitě připravujeme „Otázky & Odpovědi“ živě na našem instagramovém profilu @ostravska_uni. Setkáš se se současnými studenty ze všech našich šesti fakult a zeptáš se přímo jich – na studium, na vyučující, na Ostravu, zkrátka na cokoliv, co tě zajímá. Nikdo jiný ti totiž neodpoví lépe a na základě vlastních zkušeností než samotní studenti.

27. února 2024
🟩 17:00–18:00 Přírodovědecká fakulta
🟦 18:30–19:30 Lékařská fakulta

28. února 2024
🟪 17:00–18:00 Filozofická fakulta
🟨 18:30–19:30 Fakulta sociálních studií

29. února 2024
🟥 17:00–18:00 Fakulta umění
🟧 18:30–19:30 Pedagogická fakulta

Tohle si nenech ujít!

Den otevřených dveří na fakultách Ostravské univerzity

Děkujeme všem zájemkyním a zájemcům o studium na Ostravské univerzitě na setkánív Ostravě na všech našich fakultách v pátek 26. ledna 2024. Na Dni otevřených dveří jste měli možnost si prohlédnou zvolené fakulty a jejich zázemí, setkat se s vyučujícími, studijními poradci i současnými studenty a udělat si jasnou představu o tom, kde může naplno začít váš příběh.

Bližší informace o konaném programu na našich fakultách:

🟩 Přírodovědecká fakulta OU

🟦 Lékařská fakulta OU

🟪 Filozofická fakulta OU

🟥 Fakulta umění OU

🟧 Pedagogická fakulta OU

🟨 Fakulta sociálních studií OU

Pokud máš ještě nějaké otázky, neváhej se na nás obrátit. Využít můžeš kontakty na studijní oddělení jednotlivých fakult nebo naše Poradenské a kariérní centrum, kde tě vždy rádi nasměrují na tu správnou cestu.

CELÝ PROGRAM NAJDEŠ TADY

Po návštěvě našeho hlavního dne otevřených dveří bude zbývat už jen poslední krok, kterým odstartuješ cestu za svým jedinečným životním příběhem. A to podat si přihlášku na svůj vysněný obor na Ostravské univerzitě! E-přihláška bude otevřena do 15. března 2024.

Gaudeamus Brno a Gaudeamus Bratislava

Nejprve Bratislava, pak Brno. Společně se nám na Gaudeámech podařilo vytvořit atmosféru, o které si budou v těchto městech ještě dlouho vyprávět. Letos jsme se setkali v našich expozicích na veletrzích pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Akadémia v Bratislavě (10.–12. října 2023) a Gaudeamus v Brně (31. října – 3. listopadu 2023). Na ty jsme vyrazili s pečlivě připraveným týmem studentů a studijních poradců, kteří ti pomohli zorientovat se v pestré nabídce studia na Ostravské univerzitě, složitostech přijímacího řízení a tom, co studium vybraných studijních programů vlastně znamená a kam tě studium zavede.

Online veletrh VysokéŠkoly.cz

Své brány jsme i letos otevřeli také online cestou. I když víme, že je vždy lepší svou budoucí univerzitu navštívit osobně, ne každému to musí vyjít a je dobré mít alternativu, kde se zeptat na základní věci a nechat se nasměrovat na ty správné informace a získat cenné kontakty.

Děkujeme, že jste se nás 22. a 23. listopadu na online veletrhu VysokéŠkoly.cz ptali na vše, co vás zajímalo.

Tady začíná tvůj příběh. Vybírej své budoucí studium pečlivě, pamatuj na to, co tě baví, a nezapomeň, v čem chceš vynikat.

Mnoho dalšího najdete na našem YouTube kanálu. S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na naše studijní odděleníporadenské centrum, stále jsme pro vás k dispozici taky na FacebookuInstagramu.