Dny otevřených dveří

Co všechno na Ostravské nabízíme, ti nejlépe řekneme osobně. Představíme ti univerzitu, všechny fakulty, studijní programy a specializace, stejně jako celou škálu aktivit, možností a služeb, které studentům nabízíme.

Dny otevřených dveří ONLINE –⁠ prosinec 2022

Jestli je možné se zúčastnit Dne otevřených dveří z pohodlí tepla domova? Z kavárny? Anebo z gauče od babičky? Ano, samozřejmě! Stačí ti jen zařízení s připojením na internet –⁠ to tě přenese na některé z mnoha setkání se zástupci jednotlivých kateder. Online Dny otevřených dveří proběhnou v první polovině prosince, o přesném datu tě budeme s předstihem informovat.

Do té doby se můžeš mrknout na naše úvodní přivítání na fakultách Ostravské univerzity níže:

Den otevřených dveří OFFLINE –⁠ leden 2023

Potkej své budoucí spolužáky a vyučující přímo v prostorách univerzity. Prohlédneš si učebny a jejich vybavení, projdeš si celou fakultu, poslechneš si zajímavé přednášky a nasaješ tu pravou univerzitní atmosféru.

Co je ale nejdůležitější – osobně si můžeš popovídat se členy tvé budoucí katedry, kteří ti zodpoví veškeré otázky k danému oboru. A pokud by tě třeba zajímalo, jak se na Ostravské studuje, kde jsou v Ostravě ty nejlepší studentské akce a co si rozhodně nenechat ujít, zeptáš se na místě těch nejpovolanějších – zkušených studentů.

Těšíme se na tebe! Kdy přesně se bude offline, chceš-li fyzický či prezenční, den otevřených dveří konat, ti brzy dáme vědět.

Live Q&A pro zájemce o studium se studenty OU

Také letos pro zájemce o studium na Ostravské univerzitě připravujeme kromě dnů otevřených dveří také „otázky & odpovědi“ živě na našem instagramovém profilu. Setkáte se současnými studenty ze všech našich šesti fakult a zeptat se přímo jich – na studium, na vyučující, na Ostravu, zkrátka na cokoliv, co vás zajímá. Nikdo jiný vám totiž neodpoví lépe a z vlastních zkušeností než samotní studenti. Tohle si nenechte ujít!

Na záznam se podívejte kliknutím na „prozkoumat“ u dané fakulty:

Vyber si fakultu

Fakulta sociálních studií

Záznam Live Q&A se studenty:

Prozkoumat

Pedagogická fakulta

Záznam Live Q&A se studenty:

Prozkoumat

Fakulta umění

Záznam Live Q&A se studenty:

Prozkoumat

Filozofická fakulta

Záznam Live Q&A se studenty:

Prozkoumat

Lékařská fakulta

Záznam Live Q&A se studenty:

Prozkoumat

Přírodovědecká fakulta

Záznam Live Q&A se studenty:

Prozkoumat

Tady začíná tvůj příběh. Vybírej své budoucí studium pečlivě, pamatuj na to, co tě baví, a nezapomeň, v čem chceš vynikat.

 

Mnoho dalšího najdete na našem YouTube kanálu. S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na naše studijní odděleníporadenské centrum, stále jsme pro vás k dispozici taky na FacebookuInstagramu.