Dny otevřených dveří, veletrhy a další možnosti

Co všechno na Ostravské nabízíme, ti nejlépe řekneme osobně. Představíme ti univerzitu, všechny fakulty, studijní programy a specializace, stejně jako celou škálu aktivit, možností a služeb, které studentům nabízíme.

Den otevřených dveří na fakultách Ostravské univerzity

Osobní setkání v Ostravě na všech našich fakultách. Na Dni otevřených dveří jste budeš mít možnost si prohlédnou zvolené fakulty a jejich zázemí, setkat se s vyučujícími, studijními poradci i současnými studenty a udělat si jasnou představu o tom, kde může naplno začít tvůj příběh.

O nejbližším termínu našich DOD budeme informovat, určitě se ale potkáme na těch největšich 24. ledna 2025!

Gaudeamus Brno

Tradiční setkání na brněnském výstavišti pro náročné, kteří si vybírají studium obzvlášť dopodrobna. Do Brna vždy vyrážíme s pečlivě připraveným týmem studentů a studijních poradců, kteří ti pomohou zorientovat se v pestré nabídce studia na Ostravské univerzitě, složitostech přijímacího řízení a tom, co studium vybraných studijních programů vlastně znamená a kam tě studium zavede.

30. ročník Gaudeamu Brno se bude za účasti Ostravské univerzity konat 19.–22. listopadu 2024.

Live Q&A se studenty Ostravské

Pro zájemce o studium na Ostravské univerzitě připravujeme „Otázky & Odpovědi“ živě na našem instagramovém profilu @ostravska_uni. Setkáš se se současnými studenty ze všech našich šesti fakult a zeptáš se přímo jich – na studium, na vyučující, na Ostravu, zkrátka na cokoliv, co tě zajímá. Nikdo jiný ti totiž neodpoví lépe a na základě vlastních zkušeností než samotní studenti.

O nejbližším termínu našich live Q&A budeme informovat.

Tohle si nenech ujít!

Tady začíná tvůj příběh. Vybírej své budoucí studium pečlivě, pamatuj na to, co tě baví, a nezapomeň, v čem chceš vynikat.

Mnoho dalšího najdete na našem YouTube kanálu. S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na naše studijní odděleníporadenské centrum, stále jsme pro vás k dispozici taky na FacebookuInstagramu.