Dny otevřených dveří

Co všechno na Ostravské nabízíme, ti nejlépe řekneme osobně. Představíme ti univerzitu, všechny fakulty, studijní programy a specializace, stejně jako celou škálu aktivit, možností a služeb, které studentům nabízíme.

Dny otevřených dveří ONLINE –⁠ prosinec 2022

Jestli je možné se zúčastnit Dne otevřených dveří z pohodlí tepla domova? Z kavárny? Anebo z gauče od babičky? Ano, samozřejmě! Stačí ti jen zařízení s připojením na internet –⁠ to tě přenese na některé z mnoha setkání se zástupci jednotlivých kateder. Online Dny otevřených dveří proběhnou v první polovině prosince, o přesném datu tě budeme s předstihem informovat.

Do té doby se můžeš mrknout na naše úvodní přivítání na fakultách Ostravské univerzity níže:

Den otevřených dveří OFFLINE –⁠ leden 2023

Potkej své budoucí spolužáky a vyučující přímo v prostorách univerzity. Prohlédneš si učebny a jejich vybavení, projdeš si celou fakultu, poslechneš si zajímavé přednášky a nasaješ tu pravou univerzitní atmosféru.

Co je ale nejdůležitější – osobně si můžeš popovídat se členy tvé budoucí katedry, kteří ti zodpoví veškeré otázky k danému oboru. A pokud by tě třeba zajímalo, jak se na Ostravské studuje, kde jsou v Ostravě ty nejlepší studentské akce a co si rozhodně nenechat ujít, zeptáš se na místě těch nejpovolanějších – zkušených studentů.

Těšíme se na tebe! Kdy přesně se bude offline, chceš-li fyzický či prezenční, den otevřených dveří konat, ti brzy dáme vědět.

Live Q&A pro zájemce o studium se studenty OU

Také letos pro zájemce o studium na Ostravské univerzitě připravujeme kromě dnů otevřených dveří také „otázky & odpovědi“ živě na našem instagramovém profilu. Setkáte se současnými studenty ze všech našich šesti fakult a zeptat se přímo jich – na studium, na vyučující, na Ostravu, zkrátka na cokoliv, co vás zajímá. Nikdo jiný vám totiž neodpoví lépe a z vlastních zkušeností než samotní studenti. Tohle si nenechte ujít!

Na záznam se podívejte kliknutím na „prozkoumat“ u dané fakulty:

Vyber si fakultu

Fakulta sociálních studií

Pedagogická fakulta

Fakulta umění

Filozofická fakulta

Lékařská fakulta

Přírodovědecká fakulta

Prozkoumat

Tady začíná tvůj příběh. Vybírej své budoucí studium pečlivě, pamatuj na to, co tě baví, a nezapomeň, v čem chceš vynikat.

Mnoho dalšího najdete na našem YouTube kanálu. S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na naše studijní odděleníporadenské centrum, stále jsme pro vás k dispozici taky na FacebookuInstagramu.