Dny otevřených dveří

Co všechno na Ostravské nabízíme, ti nejlépe řekneme osobně. Proto neváhej a vyber si některou z akcí, které pro naše budoucí studenty pravidelně připravujeme, a přijď se s námi poznat. Rádi ti představíme univerzitu, fakulty i jednotlivé studijní programy a specializace, stejně jako řadu akcí a možností, které všem studentům nabízíme.

OFFLINE –⁠ 28. 1. 2022

Potkej své budoucí spolužáky a vyučující přímo v prostorách univerzity. Prohlédneš si učebny a jejich vybavení, projdeš si celou fakultu, poslechneš si zajímavé přednášky a nasaješ tu pravou univerzitní atmosféru.

Co je ale nejdůležitější – osobně si můžeš popovídat se členy tvé budoucí katedry, kteří ti zodpoví veškeré otázky k danému oboru. A pokud by tě třeba zajímalo, jak se na Ostravské studuje, kde jsou v Ostravě ty nejlepší studentské akce a co si rozhodně nenechat ujít, zeptáš se na místě těch nejpovolanějších – zkušených studentů.

Probrat můžete jak samotné studium, tak studentský život, zjistíte také jaké u nás fungují studentské organizace a jak s nimi můžete spolupracovat. Nezapomeňte se zeptat na možnost studia v zahraničí, protože s Ostravskou máte příležitost vyjet do spousty evropských států, ale taky například do Mexika, Thajska, Japonska, Austrálie nebo Argentiny.

Máme ti toho opravdu spoustu co říct, nejlepší je se za námi stavit osobně. Těšíme se na tebe 28. ledna 2022!

ONLINE –⁠ 5.–⁠12. 1. 2022

Vzhledem k současné situaci a taky proto, že některým to nemusí vyjít na naše offline Dny otevřených dveří, pro vás připravujeme DOD také online!

Ty proběhnou 5.–12. ledna 2022 přímo zde na webu studujostravskou.cz!