Dny otevřených dveří

Co všechno na Ostravské nabízíme, ti nejlépe řekneme osobně. Představíme ti univerzitu, všechny fakulty, studijní programy a specializace, stejně jako celou škálu aktivit, možností a služeb, které studentům nabízíme.

Live Q&A se studenty Ostravské –⁠ 28. února až 2. března!

Také letos pro zájemce o studium na Ostravské univerzitě připravujeme kromě dnů otevřených dveří také „otázky & odpovědi“ živě na našem instagramovém profilu. Setkáš se se současnými studenty ze všech našich šesti fakult a zeptáš se přímo jich – na studium, na vyučující, na Ostravu, zkrátka na cokoliv, co tě zajímá. Nikdo jiný ti totiž neodpoví lépe a na základě vlastních zkušeností než samotní studenti. Tohle si nenech ujít!

🟨 Fakulta sociálních studií: ⁠28. 2. / 17:00–⁠18:20
🟧 Pedagogická fakulta: 28. 2. / 18:40–⁠20:00
🟥 Fakulta umění: 1. 3. / 17:00–⁠18:20
🟪 Filozofická fakulta: ⁠1. 3. / 18:40–⁠20:00
🟦 Lékařská fakulta: 2. 3. / 17:00–⁠18:20
🟩 Přírodovědecká fakulta:⁠ 2. 3. / 18:40–⁠20:00

Záznamy z minulých live Q&A a mnoho dalšího najdeš na Instagramu Ostravské univerzity.

Děkujeme za návštěvu na Dni otevřených dveří!

Den otevřených dveří je za námi, děkujeme, že jste se k nám stavili! Věříme, že jste se dozvěděli všechno, co vás zajímalo, prohlédli jste si naše učebny a zkrátka nasáli tu pravou univerzitní atmosféru.

Pokud stále máš nějaké otázky, neváhej se na nás obrátit. Využít můžeš kontakty na studijní oddělení jednotlivých fakult nebo naše Poradenské a kariérní centrum, kde tě vždy rádi nasměrují na tu správnou cestu.

Už ti zbývá poslední krok, kterým odstartuješ cestu za svým jedinečným životním příběhem. A to podat si přihlášku na svůj vysněný obor na Ostravské univerzitě!

ONLINE Dny otevřených dveří jsou za námi. Děkujeme za účast!

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili ONLINE Dnů otevřených dveří. Těšíme se na další setkání!

Pokud stále máš nějaké otázky, neváhej se na nás obrátit. Využít můžeš kontakty na studijní oddělení jednotlivých fakult nebo naše Poradenské a kariérní centrum, kde tě vždy rádi nasměrují na tu správnou cestu.

Děkujeme, že jste nás navštívili na Gaudeamu!

Nejprve Bratislava, pak Brno. Společně se nám podařilo vytvořit atmosféru, o které si budou v těchto městech ještě dlouho vyprávět. Děkujeme! Jsme moc šťastní, že jsme se mohli potkat zrovna na naší expozici. Pokud ti to na veletrh nevyšlo, nebo máš další dotazy, rádi je s tebou probereme online či osobně na Dnech otevřených dveří!

Tady začíná tvůj příběh. Vybírej své budoucí studium pečlivě, pamatuj na to, co tě baví, a nezapomeň, v čem chceš vynikat.

 

Mnoho dalšího najdete na našem YouTube kanálu. S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na naše studijní odděleníporadenské centrum, stále jsme pro vás k dispozici taky na FacebookuInstagramu.