Dny otevřených dveří

Co všechno na Ostravské nabízíme, ti nejlépe řekneme osobně. Představíme ti univerzitu, všechny fakulty, studijní programy a specializace, stejně jako celou škálu aktivit, možností a služeb, které studentům nabízíme.

Live Q&A pro zájemce o studium se studenty OU

Stejně jako loni jsme pro zájemce o studium na Ostravské univerzitě měli kromě dnů otevřených dveří také „otázky & odpovědi“ živě na našem instagramovém profilu. Mohi jste se potkat se současnými studenty ze všech 6 našich fakult a zeptat se přímo jich – na studium, na vyučující, na Ostravu, zkrátka na cokoliv, co vás zajímá a nikdo jiný vám neřekne lépe a z vlastních zkušeností, než samotní studenti. Tohle si nenechte ujít!

Na záznam se podívejte kliknutím na „prozkoumat“ u dané fakulty:

Vyber si fakultu

Fakulta sociálních studií

Pedagogická fakulta

Fakulta umění

Filozofická fakulta

Lékařská fakulta

Přírodovědecká fakulta

Dny otevřených dveří ONLINE –⁠ 5.–⁠12. 1. 2022

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naši Dnů otevřených dveří ONLINE!

Pokud jste naše živá online setkání nestihli, podívejte se na naše úvodní přivítání na fakultách OU níže:

Den otevřených dveří OFFLINE –⁠ 28. 1. 2022

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili našeho standardního prezenčního „offline“ Dne otevřených dveří na Ostravské univerzitě!

Navštívít jste mohli všech našich 6 fakult a i přes ne zcela příznivou epidemiologickou situaci vás přišlo 1 111 – jste jedničky a díky vám tahle akce stála za to! 👍

Tady začíná tvůj příběh. Vybírej své budoucí studium pečlivě, pamatuj na to, co tě baví, a nezapomeň, v čem chceš vynikat.

Mnoho dalšího najdete na našem YouTube kanálu. S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na naše studijní odděleníporadenské centrum, stále jsme pro vás k dispozici taky na FacebookuInstagramu.